Lista produktów marki Terragene

Firma Terragene jest wiodącym producentem ponad 150 produktów do kontroli efektywności procesów sterylizacji; czyszczenia, mycia i dezynfekcji termicznej w szpitalach, klinikach dentystycznych, przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym i sprzętu medycznego.

Firma Terragene została założona w 2006 roku. Jej zakład badawczo-rozwojowy i produkcyjny znajduje się w Alvear w Argentynie. Obecnie firma Terragene jest wiodącym producentem ponad 150 produktów do kontroli efektywności procesów sterylizacji; czyszczenia, mycia i dezynfekcji termicznej w szpitalach, klinikach dentystycznych, przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym i sprzętu medycznego.

Firma poświęciła wiele swoich wysiłków na inwestycje w badania, rozwój i innowacje produktów i procesów produkcyjnych. 100% swoich produktów jest wytwarzanych w Argentynie

Terragene jest rozpoznawana na całym świecie z powodu swojej innowacyjności i jakości dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii podczas produkcji oraz zaplecza w postaci profesjonalnego zespołu z bogatym doświadczeniem w mikrobiologii, genetyce, biologii molekularnej, chemii i elektronice. Produkty sprzedawane są w ponad 60 krajach, spełniając najwyższe standardy jakości. Firma posiadada certyfikat ISO 13485.

Mniej
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania